Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen sorrendben húzod a...

Milyen sorrendben húzod a tételeket a szóbeli érettségin?

Figyelt kérdés
Az írásbelik sorrendjében? Szóval magyar, töri, stb.? Vagy ez változó?
2010. máj. 30. 15:03
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
változó. bementek egyszerre 4-en, 5-en, mindenki mást húz...először mennek az emberek nyelvből, mert arra nem kell készülni, addig vki más húz egyet, és készül...
2010. máj. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Elöször idegen nyelvből húzol tételt, mivel arra nincs külön felkészülési időd. A többi szerintem változó. Nekem irodalom, nyelvtan, töri, választott tantárgy. Ezekre 30 perc a felkészülési idő.

Minden tételből max. 15 percig felelhetsz, ha emelt szinten mész, akkor 20 percig.

Sok sikert az érettségihez!

2010. máj. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Változó, mert elvileg míg te felkészülsz egy tantárgyból addig más nem felelhet abból a tárgyból. Legalábbis nálunk így volt, így mindenki mást húzott. Nálam a sorrend: angol, biosz, magyar, töri. A többieknél más volt a sorrend, na meg közben jöttek be előre hozott érettségisek is.
2010. máj. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Változó mindenképp, sőt velem először a magyart húzatták aztán a törit, aztán mondták h akk megint én jövök és húzzak franciát is:D szal nekem kajak érettségi közbe variálták meg:D
2010. máj. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%

Nálunk mindenkinél be volt osztva, ki volt írva egy lapra, így tudtuk előre.

Nálam a sorrend: 1.magyar és nyevtan 2.angol 3. töri

németből emelteztem így azt már nem kellett

2010. máj. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem először lesz töri, arra lesz 3/4 órám, addig lemegy 3 angol, és töri után húzok magyart, addig meg 1 és negyed órám lesz, mert lesz 2 magyar, 2 töri és 1 kémia közben...aztán pápá érettségi:D
2010. máj. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
aha, értem... sajnos, én azt is csak a megnyitón fogom megtudni, hogy melyik nap leszek. Akkor majd kiderül, hogy lesz.:P
2010. máj. 30. 20:19
 8/8 A kérdező kommentje:
ja, és köszi a válaszokat:)
2010. máj. 30. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!