Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van olyan gimnázium vagy...

Van olyan gimnázium vagy szakközépiskola amibe érdemes járnom ha a filmvilágban szeretnék dolgozni? (mint például: vágó, animáció készítő. Stb. )

Figyelt kérdés

Most egy elég jó gimnázium német nyelvi előkészítő osztályába járok. Elég jól tanulok, csak rájöttem (mivel egyre többen mondják), hogy innen maximum a bölcsészkarra mehetek tovább...

Rendszeresen készítek itthon Sony Vegas 8-as verziójával elég jó videókat és tudom, hogy én a filmes világban szeretnék majd dolgozni ha felnőtt leszek. Filmvágás, rendezés, operatőr, animáció készítés ilyesmik érdekelnének.

Az a bajom, hogy nem tudom melyik iskolába mehetnék innét. Iskolát szeretnék váltani vagyis valami ilyesféle gimnáziumot vagy szakközépiskolát keresnék Budapesten. A Google-val kerestem már de nem nagyon találtam szóval kérnék mindenkit ne azt javasolja, hogy ott nézzem meg mert fölösleges. Ha valaki tud ilyen iskolát az írjon.

A válaszokat előre is köszönöm!

15/L


2011. márc. 31. 20:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Remelem meg felel.

2011. ápr. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm
2011. ápr. 3. 09:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!