Hangosan tanultok, vagy magatokban?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsiság...


Én hangosan tudok csak...


2009. febr. 23. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
hát ha írásbeli, akkor magamban, de néha számolok hangosan mert úgy kevésbé rontom el. A témazárókra, vagy felelésre midnig hangosan tanulok.
2009. febr. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
csak magamban
2009. febr. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Is-is.
2009. febr. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én már nem tanulok, de amikor nagyon tutira meg akartam tanulni valamit azt mindig hangosan tettem, az volt az igazi. Tanultam magamban is, de azt inkább csak olvasgatásnak tudnám nevezni.
2009. febr. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha valamit tényleg meg akarok tanulni, akkor hangosan. De ha nem fontos tantárgy, akkor csak átolvasom, aztán reménykedem, hogy valami megragad bennem.
2009. febr. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Tanáraim szerint, minél több érzékszervünket használjuk fel a tanulásnál annál könnyebben jegyzed meg azt,de szerintem,ha hangosan is olvasod fel vagy magadban az adott anyagot lehet,hogy csak olvasod de egy szót se értesz meg belőle,ezért pl. elolvasunk egy fejezet majd végiggondoljuk,hogy mit is olvastunk benne... én nem szoktam hangosan tanulni, általában magamban szoktam,de így sokkalta nehezebb mondjuk vissza mondani egy idegen szöveget...
2009. febr. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!