Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Segítség! Be akartam lépni...

Segítség! Be akartam lépni e-felvire, és ezt írja ki:lent, mit jelent?

Figyelt kérdés

"A 2011. szeptemberben induló képzések általános felsőoktatási felvételi eljárásának jelentkezési határideje 2011. február 15 éjfélkor lejárt, ezzel együtt az e-felvételi jelentkezési időszaka is lezárult.


Mivel Ön a fenti időpontig (a belépéshez jelenleg használt felhasználónevével) csak regisztrált az e-felvételiben, de adatot nem rögzített, ezért erre a felületre nem léphet be!


Amennyiben hagyományos módon, papír alapú felsőoktatási felvételi jelentkezési lapon nyújtotta be jelentkezését, akkor a jelentkezési lapok és dokumentumok feldolgozását követően előreláthatólag 2011. május elejétől ugyanezen a felületen Ön is használhatja majd az e-felvételi - immár minden jelentkező által igénybe vehető - ügyintézési szolgáltatásait: módosíthat személyes adatot, egyszeri alkalommal megváltoztathatja jelentkezési helyeinek sorrendjét, pótolhat dokumentumokat elektronikusan: legkésőbb 2011. július 7.-ig."

Most akkor nem érvényes a jelentkezésem?

A hitelesítésnél azt választottam,hogy kinyomtatom,és feladom postán,ezt meg is tettem.Most meg be akakrtam lépni,hogy megnézzem,hitelesítve van-e már,és ezt írja.Nem értem,hogy érti,hogy csak regisztráltam,de adatot nem rögzítettem?


2011. febr. 20. 12:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát bizony akkor vmit elrontottál. Keress vmi infó vonalat és kérdezd meg, hogy hogy lehetséges.
2011. febr. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Viszont e-mailben megkaptam,hogy a hitelesítő adatlapom megérkezett,és feldolgozásra került.

Most akkor mi van?

Próbálom hívni az ügyfélszolgálatot,de folyton foglalt. :S

Másnak nem írja ezt ki,csak nekem?

2011. febr. 20. 12:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor meg nincs semmi gond. Biztos vmi átmeneti hülyeség. Ha beküldted a hitelesítő lapot, és visszaigazolást is kaptál, akkor nincs gond.
2011. febr. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy véletlenül többször regisztráltál, és most egy másik névvel léptél be.
2011. febr. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!