Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit csináljak ha nem indult...

Mit csináljak ha nem indult olyan fakt amire jelentkezni akartam volna?

Figyelt kérdés
11.-es vagyok és fakt gyaránt felvettem a matematikát azt is emelten!De nem indult mivel kevés a létszám:S!Így hogy a pénzügy és számvitelre felvegyenek elég kicsi az esély:S!számolgattam és kb. olyan minimum 90%-os matek és töri érettségit kellene raknom és e mellé egy német középfokú nyelvvizsgát így lenne 395pontom ,amivel már lehetne keresni valóm szerintem ,vagy arra gondoltam hogy 12.ben újra megpróbálni az emeltet ,de nem tudom hogy 1 év elég lesz e neki!!?és emellett nagy problémát jelent e majd hogy nem emelteztem matekból pénzügyön? 16/F válaszokat előre is köszönöm!
2010. okt. 3. 08:53
 1/8 anonim ***** válasza:

szerintem kérjétek meg az általatok legjobbnak tartott matektanárt, hogy tartson órát nektek, akik jelentkeztetek volna faktra. minden alkalomra (heti 2*1 óra a fakt) vigyetek magatokkal pl. 500 ft-ot fejenként, így olyan, mintha magánórát adna nektek. szerintem mindenképp próbáljátok meg, hátha belemegy! :)

sok sikert! :)

2010. okt. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az a baj hogy szinte magamba vagyok 12.-eseknek a saját matektanáruk tart órát de a miénk nem mert szinte nincs létszám tehát jó formán magam vagyok:S
2010. okt. 3. 10:07
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
akkor marad a jó drága magántanár VAGY bekéred magad a 12-esekhez...
2010. okt. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
kb ez lesz:D köszönöm
2010. okt. 3. 10:46
 5/8 anonim ***** válasza:
igazán nincs mit, bár nem tudtam túl sokat segíteni... :S
2010. okt. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk iskolát is válthatsz végső esetben, ahol van matek fakt.
2010. okt. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
igazából n megpróbálnám h középszintű érettségivel fel vesznek e de attól félek hogy kibuknék:S emellett töri fakt az indul most próbálok olyan szakot keresni ahol a matek meg a töri hasznosítható nem tudsz ilyet?
2010. okt. 3. 11:41
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát szerintem megpróbálhatsz különórára járni, vagy rávenni az évfolyamtársaidat egy külön matekfaktra.. Vagy az is lehet, hogy egy adott összegért egyedül is korrepetálna a matektanárod. Elvégre is ezért tanár.
2010. okt. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!