Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeretnék járni kismamatornára...

Szeretnék járni kismamatornára! Eddig nem akartam, mert keményedtem, de most már jól vagyok. Hol tudnék erre jelentkezni, kinél tudnék?

Figyelt kérdés

Most jutottam el odáig, hogy már mozoghatok és szeretnék tornázni, de nem sokat tudok erről. Ingyenes, igaz?

Kórházba járok terhesgondozásra, ott is van ilyen torna? Vagy a helyi SZTK-ban is?


23 heteske


2010. nov. 18. 11:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Hol élsz?
2010. nov. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Bp.-i vagyok.
2010. nov. 18. 12:13
 3/9 anonim ***** válasza:

A Szent Imre kórházban ingyenes a kismama torna, akkor is mehetsz, ha nem ott fogsz szülni, Friedrichné valamilyen Andi tartja, kétszáz Ft-ot szoktak bedobni a kismamák egy dobozba, de nem kötelező. Csak a kis könyved kell, aminek a hátuljába az orvosod pecsétel egyet, hogy egészséges vagy, és tornázhatsz. (Utána nézhetsz az imreszul.neologik.hu-n)

Magán tornát tudok a Moszkva környékén, de az fizetős, nem tudom az árát.

2010. nov. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! A Szent Imre kórház elég messze van tőlünk :(

Sebaj, majd átgondolom.

2010. nov. 18. 12:43
 5/9 anonim ***** válasza:
Szent Margit kórházban szintén ingyenes a torna. Az első kerületi SZTK-ban is, oda bárki mehet, csak előre be kell jelentkezni (ott pl ma van 5-től). KEll viszont mindenhová a nőgyógyászodtól igazolás, hogy tornázhatsz, anélkül nem engednek!
2010. nov. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Újpesten van kismama jóga, hátha ez közelebb van.
2010. nov. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Oh, akkor előbb kérek igazolást a nőgyógyásztól, aztán keresek valahol, ami közel van. Itt a kerületi SZTK nincs olyan messze, majd felhívom őket. Meghát a védőnőt is megkérdezem.


Sajnos Újpest is messze van. Én eléggé kint lakom a szélen 18kerület. :(


azért köszönöm! :)

2010. nov. 18. 13:12
 8/9 anonim ***** válasza:

1-2 vagyok.

Eszembe jutott, hogy Andinak van kismamatorna DVD-je is:

[link]


(biztos máshol is kapni, de ezt adta ki a google elsőnek...)


A második babámmal én is erre tornáztam otthon, mert már nem tudtam eljárni, a Szent Imre nekünk sincs közel. :o)

2010. nov. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó: Köszi a linket! :)
2010. nov. 18. 18:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!