Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi legyek ha nagy leszek? Mik...

Mi legyek ha nagy leszek? Mik a legkeresettebb szakmák most? Kinek mi a szakmája és hol tanult?

Figyelt kérdés
2009. febr. 13. 20:49
1 2
 11/13 anonim válasza:
hegesztő jo munka én már 13 éves korom otta anak készölök lehet vele keresni 150000-200000 ezret
2010. jún. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalatok:

Marketing és reklámügyintéző , és ilyen olyan ügyintéző szakmákkal nem igazán lehet munkát találni én egyáltalán nem tudtam..

Műszaki informatikai mérnökasszisztens szakmával... megint csak nem jártam szerencsével.. vagy azt mondták nekik diplomás informatikus kell... vagy azt hogy legalább 4-5 év tapasztalat.. vagy hogy kiemelkedően tudjak programozni..... Mivel rám ezek egyike sem passzol.. esélyem sem volt..

Kereskedelmi vállalkozói végzettséget is szereztem.... egyik helyen ezzel már túlképzettnek tituláltak.. másik helyen tapasztalatlannak mert 5 -6 évig nem dolgoztam ilyen területen.. szóval nem vettek fel..

Szándékosan minél jobban ki akartam képezni magam , kitanulni amit csak lehet... erre azoknak az ismerőseimnek van csak munkájuk akik egyszerű szakmunkásként dolgoznak... kőművesek, festők, betanított munkások stb.. bár megjegyzem a legminimálisabb fizetésért kénytelen jó részük dolgozni, vagy ritka akit meg is fizetnek a munkájáért. De nekik legalább van munkájuk.

2011. ápr. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szerintem egyre inkább szakmát éri meg tanulni, szakmunkát amivel kétkezi munkával elérhet valamit az ember. Érettségizett ügyintézőkből és technikusokból már annyi van.. és alig tud valaki elhelyezkedni vele...

Szaktudás ,a jó szaktudás, szerintem ez a jövő.

2011. ápr. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!