Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerezzek egy OKJ-s szakfordít...

Ledzep kérdése:

Szerezzek egy OKJ-s szakfordítói képzést, vagy inkább menjek fősulira azon belül germaniszitkára? 18L

Figyelt kérdés
melyikkel nagyobb az esélyem elhelyezkedni pályakezdőként?
2011. febr. 9. 17:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha fordítani akarsz, tanuld azt.
2011. febr. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha van nyelvvizsgád és az okj akkor az szerintem már elég jó,és nem tanultad magad halálra :)
2011. febr. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szia,


én is germanisztikára készülök. Ezen én is gondolkodtam, de .. sztem ha SZAKforditó akarsz lenni akkor ne okjsra menny, mert az.... van már szaknyelvvizsgád? mert csak ugy érné meg az okjs.


melyik fösulit ill. egytemet nézted ki magadnak?:)

19L

2011. febr. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
OKJ-s szakfordító? Ilyen van? Én úgy tudom, hogy kell legyen egy alapdiplomád, hogy elmehess szakirányú továbbképzésben szakfordító képzésre. És olyan szakfordító leszel, amilyen alapdiplomát csináltál, gazdasági, társadalomtudományi, vagy agrár például...
2011. febr. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

van már nyelvizsgám

eszterházi károly fősulit néztem

2011. febr. 10. 22:44
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem ha van nyelvvizsgád akkor felesleges 5 év kínzás lenne,egy okj-vel el tudsz helyezkedni
2011. febr. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!