Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Végzős nappalis vagyok fősulin és évhalasztó. Már csak 2 tantárgyam van hátra. Ma kaptam egy állásajánlatot és havi 110-et kapnék legalább. Nem lenne rossz, hogy valahogy elinduljon a szekér. Holnap estig választ kell adjak, mert várják többen a munkát.

Gyorsan utána néztem, hogy is működik a levelezős élet és hát elég furcsa. :D Ilyenek eddig is hallottam, hogy a levelezőst könnyebb elvégezni és nem nézik annyiba mint a nappali diplomát. Elég nehéz döntés.

Ami jó, hogy a szakmai gyakorlat nem 12 hanem csak 2 hét. :)

2 tárgyat csak meg tudnék már csinálni meló mellett (nem fizikai).


Mit tegyek szerintetek? Tényleg nem tudok dönteni.

23/F


2011. febr. 7. 18:57
 1/3 anonim ***** válasza:

A nettó 110k HUF attól függően jó vagy nem, hogy mit tanulsz.

Levelezőn el lehet simán végezni a képzést, nem csak kettő, akár 8-10 tárgyat is. Annyi kell hozzá, hogy rá tudd venni magadat az időnkénti tanulásra. Mondjuk mint én, a vizsgákat megelőző 2 napban, rohamtempóban. :P

2011. febr. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2 tárgy nem olyan gáz egyáltalán. Én elvállalnám.
2011. febr. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem vállald el a munkát, kezdésnek jó lesz, és legalább nem a diploma megszerzése után kell keresgélned munká, hanem ha majd változtatni akarsz, jobban fizető helyet keresni, már dolgozóként keresgélhetsz majd, kapod a fizetésed. A suli miatt meg ne izgulj, 2 tantárgyat simán meg lehet csinálni levelezőn, mások munka mellett levelezőn egész szakokat végeznek el...
2011. febr. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!