Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Valóban nem éri meg fogorvosna...

Valóban nem éri meg fogorvosnak menni?

Figyelt kérdés

Nem azt mondom, hogy a fogorvosi az álmom, orvos szerettem volna lenni mindig, de a fogorvosi is tetszik, ezért meg fogom jelölni, esélyt adok neki is. :)

A fogorvosom le akart beszélni róla, mert valószínű nem lenne munkám, a fogorvospálya telített, akik most a szakmában vannak, nyilván 20 évig még nem mennek nyugdíjba, és sehogy se jutnék el addig, hogy saját rendelő, nem is tudnék kitermelni annyit, ezért egyáltalán nem ajánlaná. Maximum valami utolsó kis eldugott faluban találhatnék munkát, de ő egyáltalán nem ajánlja.

Mellette szól az az érv, hogy egy nőnek könnyebb azért fogorvosként, mint kórházban dolgozni, ügyelni, és én szeretnék családot.

Kérlek írjátok le a véleményeteket! Nemsokára be kell adni a jelentkezési lapot, és most elbizonytalanodtam. :S Köszönöm előre is!

18L


2011. jan. 24. 19:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Az igaz, hogy fogorvosan sokan akarnak lenni, de fele annyi se jut be egyetemre. Én nem akarok fogorvos lenni, mert irritálnak a fogorvosok meg a fájdalmat látni máson, de ha jól fizető állást akarnék én fogorvosnak mennék, mert nyitsz egy rendelőt és két tömésből meg van a napi kajád.
2011. jan. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!