Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Valóban nem éri meg fogorvosna...

Valóban nem éri meg fogorvosnak menni?

Figyelt kérdés

Nem azt mondom, hogy a fogorvosi az álmom, orvos szerettem volna lenni mindig, de a fogorvosi is tetszik, ezért meg fogom jelölni, esélyt adok neki is. :)

A fogorvosom le akart beszélni róla, mert valószínű nem lenne munkám, a fogorvospálya telített, akik most a szakmában vannak, nyilván 20 évig még nem mennek nyugdíjba, és sehogy se jutnék el addig, hogy saját rendelő, nem is tudnék kitermelni annyit, ezért egyáltalán nem ajánlaná. Maximum valami utolsó kis eldugott faluban találhatnék munkát, de ő egyáltalán nem ajánlja.

Mellette szól az az érv, hogy egy nőnek könnyebb azért fogorvosként, mint kórházban dolgozni, ügyelni, és én szeretnék családot.

Kérlek írjátok le a véleményeteket! Nemsokára be kell adni a jelentkezési lapot, és most elbizonytalanodtam. :S Köszönöm előre is!

18L


2011. jan. 24. 20:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem jön egy zseniális feltaláló, aki kitalál valamit csodásat a fogak romlása ellen..., akkor amíg világ a világ mindig lesznek fogfájós emberek, mindig szükség lesz fogorvosokra!

Ha te nem vagy ájulós, és bírod az ilyen dolgokat, akkor ha sokat tanulsz és jól végzed a dolgod, mindig lesz melód!


Akármilyen gyakran mosom a fogam, mindig történik vele valami. Legrosszabb, hogy mindig hétvége van, mikor fájni kezd, és sose tudok hova rohanni.

Iszonyú drágán dolgoznak a fogorvosok, ha annyira telített lenne a pálya, akkor mennének lentebb az árak...

De nem, egyre drágábban dolgozik az én fogorvosom is. Persze mehetnék helybe a falu fogorvosához, de az egy szadista állat és nincs rendes felszerelése sem. Kénytelen vagyok magándokihoz járni. De legtöbben magánhoz járnak...

Szerintem meg fogsz tudni élni belőle, ha nem félvállról veszed a tanulást, és aztán valami magándoki leszel te is! Akár külföldön is dolgozhatsz, egy ideig pénz gyűjtés miatt....

És különben is, az öreg profi fogdokik is meghalnak egyszer, kell utánpótlás! Hajrá!


Ui: Tudsz valami jó és olcsó és megbízható fogdokit Pesten? :-)

2011. jan. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én eddig kb 20 fogorvosnál voltam életem során, amelyik jó volt, az is meghalt. Igen, kéne már jó fogorvos nagyon!

A fájdalommentességért még a pénzt sem sajnálja senki. Másik jó javaslatom: legyél parodontológus, még ritkább és még inkább keresnék egy jót.

2011. jan. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Két napja voltam fogorvosnál. Fájt a felső fogsorom. Nem volt lyukas fogam csak jó kis fogágy-fogínygyulladás. lepolírozta fogsorom+leszedte a fogkövet. Ennyi. Fizettem 16000 ft-ot. Mindig tömve van a rendelője, nagyon jó fogorvos/nő/. Szerinted? Nyilván ha megkérdezel egy fogorvost, hogy ugyan már, egy pár év múlva akar-e konkurenciának szerinted azt mondja, hogy persze! Gyere csak fogorvosnak!?
2011. jan. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!