Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Idén érettségizek. Erős 4es...

Idén érettségizek. Erős 4es vagyok viszont reál tantárgyakkal sosem voltam jóba. Hol tanuljak tovább? Hova menjek, ha írni, megfogalmazni, szerkeszteni, rendezni, szervezni, "kreatívkodni" szeretnék? Tehát humán, de nem irodai munkám legyen végül.

Figyelt kérdés
Szabadbölcsészeten egy csomó minden érdekelne (igen, tudom nem tudnak vele elhelyezkedni az emberek, de aki végig tanulja, jól csinálja a dolgát plusz vannak kapcsolatai, az nem hiszem h ne tudna elhelyezkeni) illetve a filmművészeti is érdekelne. (magas pontszám, protekció. Tudom. épp ezért azt max. OKJ-n csinálnám ha nem vesznek fel sehova) Kommunikáció, média teljesen telített.. pedig a sajtóval kapcs dolgok is érdekelnének.(újságírás,hírszerkesztés..)
2011. jan. 24. 17:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Itt nézd meg a szakokat, hátha van ami megtetszik: [link]
2011. jan. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!