Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hová érdemes továbbtanulnom?

Hová érdemes továbbtanulnom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!!!

Pályaválasztás előtt állok, foggalmam sincs milyen irányba kéne terelnem magam.:S

Nem egoizmusból mondom, de minden tanárgyból szín 5-ös vagyok, nemtudom, hogy milyen munkákkal lehet majd a jövőben jobban elhelyezkedni, és persze jófizető is legyen...Ha ti tehetnétek, vagy teszitek is...Milyen irányba mennétek-mentek tovább?


3.-os gimnazista.


2011. jan. 21. 09:58
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Ja, és amúgy miből gondolod, hogy egy "vidéki ötöske" nem lehet olyan, mint egy "városi ötöske"...?!?! Némelyik falusi jobban tud, mint egy városi. Ennyiben maradjunk..
2011. jan. 22. 16:59
 12/19 anonim ***** válasza:

Tudod mit?...adja az Isten, hogy végezzél el legalább öt egyetemet, legyen jó munkahelyed, boldog családod. De majd az első vizsgán amelyiken meghúztak jussak eszedbe.

Amúgy még egy annyit illik eldönteni, hogy humán- vagy reál beállítottságú vagy. Jaah..igaz, te szín ötös vagy, neked az is mindegy. Sok sikert az élethez.

2011. jan. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm jókívánságaid, remélem az élet így hozza majd.:):) Én megbukni???:D Felejtős dolog.:D

Hát igen, nemtudom mi legyek, mert én humán- és reál beálítottságú is vagyok.xD

2011. jan. 22. 18:34
 14/19 anonim ***** válasza:
Első lépésként szerintem tökéletes lesz, ha visszaveszel az arcodból, fősulin/egyetemen az ilyen beszólásokért a csoporttársaid a szemedet kaparják ki, a tanárokról meg aztán nem is beszélve. Igazán szeretik az ilyeneket, mint te. A vizsgán úgy meg fognak szívatni ilyen hozzáállással, hogy utána napokig zokogni fogsz. ;)
2011. jan. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Na de csak van olyan tantárgy, amit jobban szeretsz, mint a többit.. Ne mondd már, hogy mindegyikért egyformán érdeklődsz..
2011. jan. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Azért te se tartod magadnak kisképűnek.:D Pont úgy beszélsz, mint az egyetemi nagymenők. xD Elég szánalmas vagy, ha embereket közösítessz ki.:S:S
2011. jan. 22. 18:42
 17/19 anonim ***** válasza:

Én nem közösítek ki senkit, de azért megvan az ilyenfajta emberekről a véleményem, valamint azt is látom, egyesek mennyire meg tudják alázni a számukra nem szimpatikus embert.

Azt vedd tudomásul, hogy egyetemekre, főként a nevesekre, nem csak okosak járnak, hanem olyanok is, akik éppenhogy átbukdácsoltak kettessel az érettségin, most meg apuci pénzeli őket. Na, az ilyenek nagyon tudnak alázni, és ők általában az ilyen 'okos vagyok, enyém a világ' beállítottságú emberekre 'szakosodnak'.

A tanárokról nem is beszélve. Ők alapjáraton szívatnak, gondolhatod hogyan viselkednek a beképzelt emberekkel..

2011. jan. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Hagyjátok...azt hiszi, hogy úgy megy mint a kis falusi iskolájában: "Nem tanultál Petike??....nem baj felelsz jövőórán. Anyukáék hogy vannak?"
2011. jan. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Jó is lenne, ha így lenne, ahogy az utolsó kommentelő írta...:) De sajnos már nem ilyen a világ...

És amúgy meg mi van, ha valaki pénzeléssel kap diplomát? Az is ugyan olyan, mint a másé, sajnos. Valójában én "is" egy szegényebb családból vagyok, szóval én is elítélem ezeket az embereket, nekem is kemény munkával kell elérnem, amit mások megvhetnek. Ebben legalább egyetértünk...

2011. jan. 23. 09:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!