Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » OKJ+egyetem? Valaki tud segíteni?

OKJ+egyetem? Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés

Nekem olyan problémám lenne, hogy egyetemre járok, de iszonyatosan nehéz és nem vagyok benne biztos hogy ezt akarom.

Az lenne a kérdésem, hogy egyetem mellet járhatok OKJ-s tanfolyamra? Nappali vagy estire is?

Mert ha kivágnak egyetemről akkor legalább legyen egy munkám vagy legalább tanuljak valamit ki.


2011. jan. 20. 13:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet, barátnőm is jár.

De azt érdeklődd meg, hogy ingyenes-e vagy fizetős.

De ha csak a szakot nem bírod, akkor +egy OKJ-t hogy fogsz csinálni? Ha ennyire nem akarod, akkor hagyd ott, és csak az OKJ-t csináld. Vagy szedd össze magad, és feküdj rá az egyetemre.

Milyen szak?

2011. jan. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Elte ttk bioszra járok nem teljesen rázódtam még bele de szerintem menni fog, csak az a bajom hogy 300 ember kezd és évente 30-40 kap diplomát és szinte mindenki 2-3 félévet csúszik vagy még többet.


Ezért gondoltam hogy kellene valami OKJ mellé mert így is 3 éves és 4(vagy még több) évem nincs arra, hogy ne legyen rendes munkám csak suli mellett valami érettségivel.......

2011. jan. 20. 13:49
 3/5 A kérdező kommentje:
Jah még annyi, hogy estin alapból fizetős vagy ezt is a képzésnél tudhatom meg?
2011. jan. 20. 13:49
 4/5 anonim ***** válasza:
én úgy tudom, hogy estin fizetős, nappalin egyetem mellett ingyenes, ha nem vagy 22/23
2011. jan. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Iskolarendszerű képzésben estin/levelezőn tuti ingyenes.

De ha most is nehezen megy az egyetem, nem mellette kellene még csinálni egy OKJ-t is. Akkor inkább halaszthatnál egy évet, és akkor csinálhatnál egy OKJ-t, aztán elkezdenél dolgozni esetleg és levelezőn fejeznéd be az egyetemet....De ez csak az én ötletem

2011. jan. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!