Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ugye nem veszíthetem el a...

Ugye nem veszíthetem el a diplomát a régi főiskolámon, ha csak az államvizsga van (nem BSc képzéses hanem az az előtti képzéssel) de nyelvvizsga még nincs és én most jelentkeznék fizetősre egy másik fősulira?

Figyelt kérdés
A régi képzésben (nem Bsc) megszerzett kurzusaimat el tudom fogadtatni úgy, hogy az új főiskolán, a Bsc képzés kurzusai közül ne kelljen mindet elvégezni?
2011. jan. 20. 08:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Már miért veszítenéd el?

Mihelyt beviszed a főiskolára a nyelvvizsgádat, kiállítják neked a diplomádat. Senkit sem érdekel, hogy közben tanulsz-e máshol vagy sem.


Természetesen, ha vannak olyan elvégzett tárgyaid, amelyek megfelelnek az új képzésed tárgyainak, akkor el lehet őket fogadtatni. Erre minden iskolának van egy protokollja, hogy megy a menete. De ha felvesznek, akkor ezt úgyis el fogfák mondani, legkésőbb a beiratkozásnál.

2011. jan. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!