Corvinus vagy Széchenyi?

Figyelt kérdés
Kereskedelem és markering, gazdálkodási és menedzsment, és műszaki menedzser érdekelne. Milyen elhelyezkedési lehetőségeim lennének, hol érdemes továbbtanulni? Nem szívesen mennék Pestre és amúgy is Győr közelében lakom, csak a Corvinusos diploma jó híre és a munkaerőpiacon megbecsült értéke miatt választanám Pestet. Vélemények, tapasztalatok esetleg?
2011. jan. 19. 19:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
Corvinus, nem hiszem, hogy ezen gondolkodni kéne.
2011. jan. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
48%
egyértelmű, hogy corvinus, legalábbis ha használható diplomát szeretnél
2011. jan. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
42%

Nem csak a Corvinus létezik ebben az országban! szálljatok már le a magas lóról.

Az előző válaszadóval ellentétben szerintem a Széchenyi-s diploma is értékes és használható lehet!

2011. jan. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Széchenyis közgáz tanár fia is a Corvinuson tanul, az apja szerint 3 elfogadható közgáz képzés van az országban, a Corvinus, a BME, és a BGF.
2011. jan. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy csak a Corvinus létezik? De azért ne beszéljük be magunknak, hogy mindenütt egyforma a színvonal, és hogy a Széchenyi jobb, mint a Corvinus.
2011. jan. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Azzal én is tisztában vagyok, hogy nyilván a Corvinuson magasabb a színvonal, de szerintem a Széchenyin is jó, én eddig rosszat nem hallottam róla. De még várok válaszokat :)
2011. jan. 21. 18:06
 7/17 anonim ***** válasza:
56%

Annyira kezd elegem lenni h a Corvinusért meg BGF-ért mindenki megőrül, máshol is vannak jó képzések, máshova is nehéz bekerülni és nehéz elvégezni jó eredméynekkel egy közgazdasági szakot. Senki ne akarja bemagyarázni nekem h aki nem ezeken a túlmarketingelt egyetemeneken tanul az már egy kalap sz@r és semmit sem ér a diplomája! Persze nem az üveghegyen túli kis főiskolára kell járni,de könyörgöm ne nézzük már le a SZTE, PTE, DE vagy akár a Széchenyit azért mert nem a fővárosban van.

A másik meg az h nem mindenki engedheti meg anyagilag h Pestre menjen vidékről egyetemre és minek is menne ha ott is jó a képzés és úgyanúgy el tud vele helyezkedni ha ügyes..Corvinusról, BGF-ről is csak annak lesz tuti jó helye aki tehetséges,értelmes,talpraesett és jó eredményekkel végzi el.

Nekem ez a véleményem lehet lepontozni...nem érdekel.

2011. jan. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Neked üldözési mániád van. Hol olvastál olyant, hogy valaki lenéz egyes főiskolákat, egyetemeket? Arról volt szó, hogy a Corvinus a magyar gazdasági képzésben a legjobb. Vagy szerinted minden egyetem egyforma? Hát nem, ahogy a gimnáziumok között is vannak különbségek, úgy az egyetemeknél is, különben nem nem is lenne értelme rangsorokat csinálni.
2011. jan. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
40%

Nincs üldözési mániám csak tudod vannak akik(tudom mert vannak BCE-ről ismerőseim) azt hiszik mert oda járnak nekik sínen van a karrierjük, meg úgymond okosabbanak hiszik magukat,mindenhol ezeket a sulikat reklámozzák és a többi szerintük nem is jó :(

Ez az ami elkeserítő és most úgymond kikívánkozott belőlem.

2011. jan. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Szerinted véletlen reklámozzák ezeket az egyetemeket? Vajon Angliában véletlenül az Oxfordot választották ki, hogy na ez lesz a legjobb? Nyilván letettek valamit az asztalra, hogy kiérdemelték ezt.
2011. jan. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!