Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Bejéárhatok nem a szakomhoz...

Bejéárhatok nem a szakomhoz tartozó óráka?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy bizonyos szak pár kurzusa, hasznosnak tartanám őket a tanulmányaim szempontjából, de én jelenleg máshova járok..

(részben amúgy van a 2 szak közt kapcsolat)


Van érteme, hogy oda bejárjak?

Nyilván vizsgázni nem fogok tudni belőle, de a tudás miatt mennék:)


2011. jan. 14. 13:19
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Suli ugyanaz!

2 mesterképzésről van szó..

2011. jan. 14. 13:19
 2/11 A kérdező kommentje:
*bejárhatok
2011. jan. 14. 13:21
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem be... én úgy tudom, hogy az egyetemi órák szabadon látogathatóak!
2011. jan. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszi:)
2011. jan. 14. 14:13
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha csak előadás, akkor lazán. Ott úgysincs katalógus, ha meg van, egyszerűen nem írod be magad.
2011. jan. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

világos:)

köszi;)

2011. jan. 14. 14:20
 7/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok... persze az előadást tartó tanárral nem árt ezt megbeszélni, de többnyire nincs ellenükre szerintem. Nálunk több olyan diák is van, akinek a mi óráink nincsenek az órarendjükben még is bejárhatnak. Sőt... van olyan tanárunk akinél zh-t is írhatnak, persze a jegy csak egy mutató számukra, hogy mennyire is sajátították el az anyagot!
2011. jan. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
előadásra simán. én gimis koromban bejártam néhány töriórára a tesómhoz az eltére:D és tényleg semmit nem kellett dokumentálni meg beszélni a tanárral, egyszerűen bementem az ajtón és leültem:D
2011. jan. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

ez szuper!!

köszönöm mindenkinek!:)

2011. jan. 14. 15:53
 10/11 anonim ***** válasza:
nagy létszámú órákon senkinek se fog feltűnni, hogy ott vagy. de szerintem ha a tanárral előtte beszélsz még talán örülni is fog neki.
2011. jan. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!