Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakra mehetnék ezekkel...

Milyen szakra mehetnék ezekkel a képességekkel?

Figyelt kérdés

jó vagyok idegennyelvekből, 3at beszélek, ebből 2t felső szinten, szeretek írni, nem vonz a tanári pálya, szeretek szervezkedni, irányítani, problémákat megoldani, kreatív vagyok. Sajnos emellett ha senkinek sem kell felelnem a tetteimért, akkor lusta vagyok, és nem bírom a monotonitást.

Milyen egyetem, munka lenne jó nekem? Köszi


2011. jan. 12. 10:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
idegenvezető?
2011. jan. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nyelvtanár
2011. jan. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Idegenvezető, valamelyik nyelvszak (germanisztika, anglisztika, romanisztika, attól függ, melyik az a 3, amelyiket beszéled), vagy a turizmus-vendéglátás.

De szerintem az idegenvezető illene hozzád.

Én is ugyanilyen vagyok mint te, én most a turizmus-vendéglátáson vagyok, mellette tanulok nyelveket és egy OKJ-s képzést (idegenforgalmi szakmenedzser) végzek másik suliban.

21/N

2011. jan. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm, ez az idegenvezető jól hangzik, csak attól félek, h nagyon kiszámíthatatlan lenne a munkaidőm és szeretnék családanya lenni....nem szeretném napokra otthon hagyni a gyerekeimet, vagy bármikor ugrani, amikor hívnak
2011. jan. 12. 11:11
 5/7 anonim ***** válasza:
Idegenvezető, és tolmács, ami kicsit kreatívabb. De nem vetik meg a fordító szakon sem, a kreativitást és a jó nyelvtudást, de persze inkább az első kettő :)
2011. jan. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%

Készletgazdálkodási (Quality Supply) vagy szállítmányozási (Logisztika) szakember. Főleg nemzetközi piacon és cégeknél keresettek. Tervezés, problémamgoldás és nyelvtudás az alapkövetelmény. Van mindig valaki fölötted, bármilyen pozícióban is vagy, így a motiváció megmarad!


Szóval ezt az irányt tartanám!

2011. jan. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nyelvtanár,tolmács
2011. jan. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!