Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Továbbtanulási Magyarországon?...

Továbbtanulási Magyarországon? Segítség. D:

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm. Szlovákiába jár gimibe, de Mo.-ra szeretne jönni tovább tanulni. Tud valaki információt, ezt hogyan teheti meg? Egy oldalt, vagy bármit (azt írták felvi.hu-n, hogy az oktatási hivatal oldalán van infó, de az egy igazi labirintus... :S)
2011. jan. 10. 16:45
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem pont ugyanúgy, mint a magyarok. nekem is volt szaktársam, aki szlovákiai magyar és velünk járt egyetemre. elég viccesen is vette ki magát, hogy ő nem érettségizett matekból, mert náluk az nem kötelező. :-D
2011. jan. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


Hozzájuk szerintem lehet fordulni (ez egy olyan koli, ahol többségében határon túli magyar hallgatók laknak, de egy sima kolinál kicsit "többet tud", mármint több segítséget, információt nyújt, valamint mivel sok hasonló problémákkal érintett ember van ott egy rakáson, előbb lehet a megoldásra is rájönni.

2011. jan. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

problémáVAL... ójeeee, megyek is aludni inkább...

sok sikert amúgy :)

2011. jan. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!