Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » SZTE JGYPK tanító alkalmassági...

SZTE JGYPK tanító alkalmassági miből áll 2011be?

Figyelt kérdés
Főként az ének rész érdekelne : )
2011. jan. 9. 13:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én, múlt évben, (2010-ben) felvételiztem, és főként énekből megbuktam. Elég köcsög volt a tanárnő, nekem speciel ilyet szólt be, hogy egy óvodásnak van 2 oktávnyi hangterjedelme, magának egy sem. Oké, igaz, hogy nem vagyok valami nagy énekes, de elég fejleszthető a hallásom, és a hangom is, előtte gyakorolni is voltam...

Egy másik lánynak is ilyenek szólt be: hát magának se hangja, se hallása...

Egyébként a felvételi tájékoztatóban le volt írva, hogy a lényeg az, hogy a hang és hallás FEJLESZTHETŐ legyen, hiszen senki nem várja el egy átlag tanítótól, hogy úgy énekeljen, mint Sebestyén Márta.

Szóval nekem elég rossz a tapasztalatom, de hát meg kell próbálni.

Sok sikert.

2011. jan. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
csak énekelni kellett vagy kottaolvasás is volt ?
2011. jan. 9. 14:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!