Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Főiskolások/Egyetemisták! Ti...

Főiskolások/Egyetemisták! Ti hogyan tanultok vizsgákra? Tippek?

Figyelt kérdés

Első éves vagyok és nagyon nincs ráállva az agyam ekkora mennyiségű tanulnivalók megtanulására...

Egyszerűen nem tudom milyen technikával tanuljak meg egy egész könyvet,hogy lehetőleg mire a végére jutok még tudjam mit olvastam az első oldalon:D

Jegyzetelni szoktam,de ez esetben rengeteg időt veszítenék vele... :S


2011. jan. 8. 13:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Utolsónak:

Azért ez nem teljesen igaz. Mikor elsős voltam, sok órán csak kamilláztam én is, azt sem tudtam, mi hogyan van, aztán mégis kitűnőre végeztem el az egyetemet.

Ebbe is bele kell jönni, meg kell tanulni az egyetemi nyelvezetet, hozzá kell szokni a más követelményrendszerhez. Akinek ez nem sikerül, úgyis kibukik az 5 év alatt.

2011. jan. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!