Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Elvileg akkor most jelentkezhe...

Elvileg akkor most jelentkezhetnék politológiára vagy sem?

Figyelt kérdés
Mivel Szlovákiában tanulok, nálunk nem kötelező a töri és matek érettségi, ugyhogy szlovákbol, magyarból, angolbol érettségizek, ezek a kötelezőek és amiket választottam: társi és földrajz. Így téli szünet alatt rájöttem, hogy talán mégse ezeket kellett volna, hanem a törit. Nézegettem felvi.hu-t és talán még van esélyem. A PPKE-en politologia szakra az idegen nyelv mellett lehet választani matek/töri/magyar és társi közt. Ebből nekem ugye meglenne a 3 is: angol, magyar és társadalomismeret. Meg szinte az összes szakon a 6 tantárgy közt ott a magyar és az idegen nyelv. Tehát akkor mivel ez a 2 megvan bárkinek, jelentkezhet olyan szakra, amilyenre csak akar? Vagyis én is politológiára? Sajnos törire már nem jelentkezhetek át...:S
2011. jan. 4. 15:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen, jelentkezhetsz, hiszen meglesz a két felvételi tárgyból az érettségid.
2011. jan. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!