Hova menjek tanulni?

Figyelt kérdés
nemtudom eldönteni, hogy hova menjek egyetemre, fősulira... Matekból vagyok nagyon jó és igenjól rajzolok. ezenkívül az idegennyelvekkel sincs gond. Szeretnék igenjó állást szerezni. eddig a belsőépítészen gondolkodtam.. de pesten nincs sok művészeti suli (memot láttam de 3 jelentkező volt idén...) Mindenképp pesten szeretnék továbbtanulni. nemtudom még milyen faktra menjek de matek emelt és rajz lesz szerintem. Szerintetek hova menjek? mondjatok jó sulikat légyszi és hogy mi legyek nemtudok dönteni... Ahova történelem emelt kell azt nem szeretném ..igyis megszakadok belőle:S
2011. jan. 3. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenképp valami mérnöki, akár az általad említett belsőépítész, de lehet az építészmérnök stb. Mind nagyon szép szakma.
2011. jan. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen igen rendkívül érdekel... de én mindenképp pestre szeretnék menni de ott kevés a müvészeti suli... moholynagy müvészeti egyetemet néztem.. de mondom oda idén 3an jelentkeztek :S az nagyon kvés:( nyugat-magyarországira nem akarok menni mer az igen közel van... midnenképp Pest!
2011. jan. 4. 15:06
 3/4 hopeanswerisgood válasza:
Esetleg egy BME építő vagy építész? Ezen két kar szerintem tökéletes, és garantáltan Pesti :P
2011. jan. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
és ott van belsőépítész is?
2011. jan. 8. 16:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!