Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek mit kéne választanom?

Szerintetek mit kéne választanom?

Figyelt kérdés

Sajnos rajtam kívülálló okok miatt Miskolcon kell maradnom.

Jó vagyok magyarból, töriből,biológiából, angolból, németből és informatikából.

Az iskolában nem olyan túl jól oktatják a matekot és a fizikát.

Szerintetek ezzel mihez kezdhetnék? A vegyszerek, illetve a kézügyességet igénylő dolgok kiesnek.

A felvi.hu-n a jogászt, valamilyen bölcsészetet, orvosit, dietetikust, jogot javasolt.

Én a gazdaság informatikára gondoltam. /persze mint sokadik lehetőség/

Ti mit tudtok tanácsolni?

Köszönöm a válaszokat!


2010. dec. 29. 17:34
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat, véletlenül nyitottam ide a kérdést, és nem tudom áttenni. :(
2010. dec. 29. 17:34
 2/5 anonim ***** válasza:
az angollal és az informatikával tudnál a legtöbbet kezdeni és ezekkel kapcsolatban rengetek olyan ágazat van amit ki lehet tanulni.
2010. dec. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha gazdinfora gondoltál akkor hajrá!


De sztem feltétlen add be a jelentkezésed több helyre, mert sok víz lefolyik még a Dunán júliusig.

2010. dec. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A gazdinfó egy baromi nagy kamu szak, viszont a sok gazdasági tárgy miatt a munkaerőpiacon jól jöhet. Tudást ott felvenni tutinem fogsz. Orvosi, jog, dietetikus szerintem jó, bölcsészet is, csak abban nehéz elhelyezkedni. A kérdés nem az, hogy miben vagy jó gimiben, hanem mi az, ami érdekel olyan szinten, hogy beáldozz neki egy egyetemet.
2010. dec. 30. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Engem az orvosi és a gyógyszerészi érdekelne legjobban, csak ott a de. Miskolcon nincsen ilyen szak, plusz nem vagyok hozzá eléggé erős fizikailag, ráadásul a gyógyszerészetin olyan vegyszerekkel dolgoznak, amit az asthmámmal nem is lehet.

Nekem a gazd. infó úgy jött, Miskolcon leginkább a villamosmérnöki tetszene, de az ugye mat-fiz, és akkor itt van ez, ami könnyebbnek tűnik. A programozó informatikus jobban tetszene, csak ott félős a matek.

A bölcsészeten az angol-lengyel tolmács érdekelne.

Köszönöm szépen egyébként a válaszokat!

2010. dec. 30. 21:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!