Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek ez jó tanulási...

Szerintetek ez jó tanulási módszer?

Figyelt kérdés
Begépelem word szövegszerkesztőbe az anyagot és utána(hogy gyakoroljak infót is) megszerkesztem és egy vázlatot csinálo belőle.Néhány órára viszek be néha anyagot azaz előre készülök és felolvasom az osztálynak.Ez jó tanulási módszer??
2010. dec. 17. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem igen. A jegyzeteimet én is begépelem, addig is tanulom, és mivel sietve írok, még a macskakaparás is szebb.

Sőt, hogy szerkesztgeted, az segít az infóban is.

2010. dec. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem bunkózni akarok, de az nem nagy infógyakorlás, hogy használsz pár tabulátort vagy különböző felsorolás jelet... Amúgy ha nem megy el evel sok idő és megtanulod, tökmindegy mit csinálsz.
2010. dec. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De nagy tanulás mert pont ezeket tanuljuk.!:P
2010. dec. 19. 12:47
 4/5 anonim ***** válasza:
megkérdezhetem, hogy hányadikas vagy?
2010. dec. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
6.-os
2010. dec. 22. 09:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!