Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit lehet ilyenkor tenni?...

Mit lehet ilyenkor tenni? Hogy lehet megoldani?

Figyelt kérdés
Testvérem múlt héten hétfőn bekerült a kórházba, és csak a héten engedték ki. Emiatt én is és ő is lemaradtunk egy zh-ról. A tanár pótlás időpontjára a holnapi napot és jan 11-ét adta meg, azonban ütközés van a jan 11-i időpont esetében mivel akkor vizsgázunk egy adott tárgyból, ugyan abban az időpontban mikor zh-nák. Az időpontokat direkt úgy kalkuláltuk hogy az utolsóra több idő legyen, mivel 22 tétel van belőle (szociológia). A vizsgaidőpont úgy lenne az adott vizsga esetében (filozófia) hogy az utolsó előtt 1 nappal, utána 2 nappal vagy utána négy nappal. Mit tehetnék most?
2010. dec. 16. 11:06
 1/8 A kérdező kommentje:
filozófia jan 11-én lenne
2010. dec. 16. 11:08
 2/8 anonim ***** válasza:

Melyik egyetem? :)

Az utolsó mondatodat nem teljesen értem, tehát a januári vizsgát (filozófia) nem lehet eltolni? Esetleg csak uv-ra felvenni?

2010. dec. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

még 19-én lenne egy vizsgánk és direkt szerettünk volna időt hagyni a kettő között.

mi az a az UV?

2010. dec. 16. 11:14
 4/8 A kérdező kommentje:
egyébként NYME
2010. dec. 16. 11:14
 5/8 anonim ***** válasza:

UV- utóvizsga (időpontját javasolta az első válaszoló)

Nyme-n belül mi? Mert ha BEPF, akkor ott a szociológiát fél lábal meg lehet csinálni, a filozófia tanár is baromi rendes, nem kell parázni.

2010. dec. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
NYME-AK
2010. dec. 16. 11:28
 7/8 A kérdező kommentje:
Az utolsó mondatot úgy értettem hogy jan 10, jan 13 és 15-én lehetne még menni filozófiából :)
2010. dec. 16. 11:29
 8/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Igen uv = utóvizsga.

Filozófiából a január 13 pl pont jó, ha nem tudsz belőle két nap alatt felkészülni a vizsgára, akkor ne járj egyetemre :)

2010. dec. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!