Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Most 20 éves vagyok és ha...

Mszilvi kérdése:

Most 20 éves vagyok és ha most erettségiznek akkor lennek 22, de nem akkor mar nem lenne ingyenes nekem az okj. Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 7. 13:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést... amikor le fogsz érettségizni 22 éves leszel? És az a kérdés, ha mégsem érettségizel , akkor ingyen lesz e az OKJ?
2011. febr. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ugy ertem hogy mikor lerettsegizem akkor mar 22 eves leszek es csak 22 eves korig ingyenesek az okj-k.
2011. febr. 7. 22:01
 3/4 A kérdező kommentje:
Szerintem en inkabb lemondok az erettsegirol es valami jo szakmat kene valasztanom.
2011. febr. 7. 22:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmiképp se mondj le az érettségiről! Pláne ha már tanultál, és egy érettségizett ember mindig jobban meg lesz becsülve... Amúgy OKJ-hez kötelező az érettségi legalábbis a legtöbbhöz
2011. febr. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!