Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Megbuktam, hátrányom van igy...

Megbuktam, hátrányom van igy a tovább tanulásban?

Figyelt kérdés

Most 7. es vagyok, és 5. ben megbuktam, akkor váltak szüleim és nem tanultam, most már tanulok rendesen, csak egy hármasom lessz félévkor de azt is fel tudom helyezni 4 es re mondta a tanárom, de én amiatt aggódom, hogy mivel 5. ben megbuktam természetismeretből, ezért hátrányos vagyok a felvételinél? Mert hogyha a 8. ot befejezem és felvételizek egy másik iskolába, akkor megnézik a bizonyitványomat és megkérdezik hogy miért van itt kétszer beirva az 5. osztály, arra mit tudnék válaszolni?


UI: Elnézést a hibás nyelvtanért, csak angol a billenytűzet és nincsen rajta hosszú i.


2010. dec. 11. 17:37
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ha megkérdezik, mondd meg az igazat! Úgyse tudod őket átverni.

De én se hiszem, hogy különösebben érdekelné őket az 5. osztály.

Amúgy meg szerintem nem te vagy az egyetlen, aki bukott 4 év alatt, szóval emiatt ne aggódj!

2010. dec. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!