Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Megbuktam, hátrányom van igy...

Megbuktam, hátrányom van igy a tovább tanulásban?

Figyelt kérdés

Most 7. es vagyok, és 5. ben megbuktam, akkor váltak szüleim és nem tanultam, most már tanulok rendesen, csak egy hármasom lessz félévkor de azt is fel tudom helyezni 4 es re mondta a tanárom, de én amiatt aggódom, hogy mivel 5. ben megbuktam természetismeretből, ezért hátrányos vagyok a felvételinél? Mert hogyha a 8. ot befejezem és felvételizek egy másik iskolába, akkor megnézik a bizonyitványomat és megkérdezik hogy miért van itt kétszer beirva az 5. osztály, arra mit tudnék válaszolni?


UI: Elnézést a hibás nyelvtanért, csak angol a billenytűzet és nincsen rajta hosszú i.


2010. dec. 11. 17:37
1 2
 1/11 anonim válasza:
76%
Ezen ne izgasd magad, az, hogy te ötödik osztályban megbuktál, nyolcadikos korodban már senkit sem fog érdekelni. Ilyen középiskolai felvételiknél egyébként se számítanak nagyon a tanulmányi eredmények.
2010. dec. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, még elfelejtettem oda irni, hogy gimnáziumba szeretnék menni, de gondolom az nem változtat semmit.(?)
2010. dec. 11. 17:57
 3/11 anonim válasza:
84%
Tudtommal a gimnázium is középiskola :) Am szívesen.
2010. dec. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%

Gimnáziumi felvételin főleg az felvételi eredménye számít és a 7. év végi (nem mindenhol) valamint a 8. félévi osztályzatok.

Az a kutyát sem érdekli, hogy mi volt ötödikben...

2010. dec. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hüh, ez jó hir, nem is tudom mit csinálnék ha érdekelné őket az 5. évfolyamom, de köszönöm a válaszokat!
2010. dec. 11. 22:53
 6/11 anonim ***** válasza:
81%
Van olyan iskola ahol az 5.et is nézik.Gimnáziumok főleg(nem mind).De h biztos megkérdezik miért vagy 1 évvel öregebb.
2010. dec. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%
Nyugi, a gimnáziumban okos emberek vannak és az okos emberek a jelent meg a jövőt nézik és nem a múltat.
2010. dec. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Jó de ha megkérdezik valami tanácsot tudtok adni hogy mit mondjak?
2010. dec. 13. 21:49
 9/11 anonim ***** válasza:
8%

Hogy lehet valaki ennyire hülye hogy megbukjon?HA semmit de tényleg semmit nem tanulok csak órán figyelek akkor is meg van a kettes

Valahol(szakközép,gimi) számít az 5. is de kevés helyen

ha kérdezik akkor meg azt mondod hogy megbántad meg váltak a szüleid

de hogy nem szóltak neked hogy tanulni kéne?Ezen nem most kellene szomorkodni

2010. dec. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem hülye voltam, hanem teljesen össze voltam zavarodva, ráadásul szüleimnek a válásának + esténkénti veszekedések és ordibálások eléggé rám játszottak, ennek köszönhetően dekoncentrált lettem, jártam anyámmal pszichológushoz stb... azért gondolkodni is kéne hogy miket irunk legközelebb!
2010. dec. 16. 22:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!