Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nyolc síkon tudok egyszerre...

Nyolc síkon tudok egyszerre gondolkodni. Ha feltesznek nekem nyolc kérdést, akkor azt egyszerre tudom megoldani. Van még ilyen ember a világon?

Figyelt kérdés
2010. dec. 6. 15:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ezt hányszor akarod még megkérdezni? Nem unod még?
2010. dec. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Mi már unjuk az biztos. Én is emlékszem egy ilyen kérdésre.
2010. dec. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
78%

Én pedig meg tudok bocsátani az "ellenem vétkezőknek"

Na ezt csináld utánam, a nyolcsíkú gondolkodás aligha tesz boldogabbá :P

2010. dec. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
80%

16:31-es vagyok. Tudtam, hogy mar olvastam egy ilyen kerdest, meg is kerestem...

Az addig oke, hogy te mennyire okos vagy, hogy 8 sikon tudsz gondolkodni, de az, hogy annyira kreativ es szegenyes szokincsu legyel, hogy majd' fel ev elteltevel szoszerint tedd fel a kerdeset, ugyanugy ismetelve magad, az mar inkabb arra utal, ohgy akarhany skon is gondolkodsz, tiz konyvnel tobbet nem vettel meg a kezedbe.


Termeszetesen, ha mind igaz, amit irsz, megemelem a kalapom, fejet hajtok nagysagod elott, de akkor hasznald is!!!

2010. dec. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
76%
Egyszerre csak egy választ tudsz kimondani, esetleg közben még két kezeddel másik kettőt valahogyan lekezelni (pl. leírni), többre csak akkor tudhatsz egyszerre válaszolni, ha eldöntendő kérdések, és akkor is elég vicces látvány lehet <;)
2010. dec. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Majdnem biztos, hogy a világon futkározik hozzád hasonló. Még az is lehet, hogy az érintett személy nem is tud a képesséhéröl.Örülj neki ! Ès használd valamire,ami hasznos!
2010. dec. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Szerintem lehetetlen. néztem, hogy ott a hatványozásnál eltelt 7 perc, annyi idő alatt még én is kiszámolom papíron vagy fejben, pedig nem vagyok nagy matekos.


A 8 kérdés egyszerre megoldása azért lehetetlen szerintem, mert egyszerre csak egyre tudsz válaszolni. A megfogalmazásod, hogy EGYSZERRE oldod meg, az azt jelenti, hogy egyiket sem végzed el előbb vagy utóbb. Tehát az első kérdésre adott válasz a többi hétre rossz válasz, így csak egyet oldottál meg =).


pl.:

1. Ki volt Curchill?

2. 20/6+20/6?

3. Hányat lép a veréb egy évben?

4. Hogy írjuk? Egyenes kanyarba vagy egyenes kanyarban?

5. Mit nevezünk affinitásnak?

6. Melyek a 31 napos hónapok?

7. Meddig érdemes főzni a tojást?

8. Mennyi a Tisza vízállása Paksnál?


Van beugratós kérdés is, de van normális kérdés is, különböző területekről. Az első kérdésre adott válasz, hogy brit miniszterelnök, nem jó a többi hétre. EGYSZERRE oldod meg, tehát, EGYSZERRE adsz választ. Ez lehet, hogy több dologra tudsz egyszerre figyelni, de az nem megoldás.

2010. dec. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!