Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a lényege a duplázásnak,...

Mi a lényege a duplázásnak, szerintetek van értelme duplázni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 5. 00:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%
Ha a pontszámításra gondolsz, szerintem igen. Nekem az év végi jegyeim nem lettek tökéletesek, viszont kitűnőre érettségiztem, így duplázással a maximum pontot kaptam.
2010. dec. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
én be sem írtam a középiskolás jegyeimet felvételikor, csak az érettségi eredményt.
2010. dec. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
amikor beküldöd a jelentkezési lapot a jegyeiddel meg hogy hova jelentkeztél, akkor automatikusan úgy számolják ki a pontokat, hogy a legjobb legyen az adott szakra, nem tudom ez most mennyire érthető, de nem te döntöd el, hogy duplázzák vagy sem.
2010. dec. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha mondjuk két tantárgyból vagy nagyon jó pl matek+angol, akkor nagyon jól jársz..


És akkor nem kell foglalkoznod a töri meg magyar érettségivel annyit..

2010. dec. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
12:10est csak annyival egészíteném ki, hogy persze csak akkor jó matek+angol párosítás, ha az a szak, ahova jelentkeztél, ezt a 2 tárgyat kéri. felvi.hu-n meg tudod ezeket nézni.
2010. dec. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

példának írtam. A lényeg, hogy 2 tárgy kell..


lehet az fizika+biosz


magyar+ töri


mindenki szája íze szerint és persze aszerint, hogy hova jelentkezik..

2010. dec. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%
Simán lehet 100 %-os érettségit csinálni, és akkor ha duplázod máris jobban jársz, mintha beleszámítanád azt, amiben nem vagy annyira jó. Csak ilyenkor 2 dolgot kell figyelembe venni: az egyetem ahova mész milyen tantárgyakat követel (pl orvosin senkit nem fog érdekelni a 100%os angol érettségid) ,illetve vigyázz, mert nekem volt olyan ismerősöm aki duplázni akart, de annak ellenére, hogy jó matekos eléggé elrontotta:S csak akkor válaszd ezt a módot, ha biztos vagy benne, hogy így mindenképpen jobban jársz!
2010. dec. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
37%

"válaszd ezt a módot"


Nem választod, hanem így számolják neked alapból, ha így jobban jársz.


Azért egyik érettségitantárgyat se sz... le, de amiből nem érettségizel amúgy se, azt nyugodtan XD

2010. dec. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
A duplázás kockázatos...Érted...megrakod 200-al a bayernt x-re, ha kikap 400, aztán már 800, 1600, úristen 3200, és már be is paráztál....óriási tőkével van értelme:)
2010. dec. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kedves leggelli:


A kérdés a Közoktatás, tanfolyamok kategóriában szerepel, azon belül a tanulási lehetőségek közt.

Ezért egyértelmű hogy a kérdező az egyetemi felvételifolyamatról tett fel kérdést.

2010. dec. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!