Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 5. -6. év és egyetem egyszerre...

5. -6. év és egyetem egyszerre. Lehetséges? Aki esetleg csinálja, hogy bírja?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek! (:

A lehetőségem adott,hogy a középiskolánkban induló 5.6.évet (rendszergazda okj) 1 év alatt rövidítve letehessem,mivel eddig emelt óraszámban tanultuk az ehhez szükséges tárgyakat. Szorgalmamnak hála több tantárgyból előrehaladtam,így az 1éven belül még további felmentéseim lennének (kb heti 20 óra mínusz). Mivel lenne üresjáratom,így mellette kezdeném az egyetemet is.

Tehát két kérdés is lenne a témával kapcsolatban:

1. Lehet-e ilyet? 2. Ha lehet és vki csinálja,akk h bírja terhelést?

A válaszokat előre is köszönöm!


2010. nov. 25. 23:38
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Régi bölcs mondás, egy seggel két lovat nem lehet megülni. Csinálj végig egyet rendesen, ha nagyon sok a szabadidőd, tanulj mellette nyelvet, dolgozz, avval még jól is jársz. Semmi bajod nem származik abból, ha egy évvel később kezded az egyetemet. De egyszerre koncentrálj egy valamire, ne kétfelé kapkodj. Soha nem tudod mi jöhet közbe.
2010. nov. 26. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
88%
ha a kötelező órákat össze tudod egyeztetni, hogy mindig ott legyél, ha kell, akkor lehet. Sokan két egyetemet csinálnak egyszerre.
2010. nov. 26. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
84%

Simán lehet. Egyetemen Én is még csak harmadévesen elvégeztem doktorandusz előadásokat jelessel, mert az egyetemi anyag nem elégítette ki intellektuális étvágyamat.

Manapság az OKJ-s képzések elég gyérek, és az egyetemekre megszokták már a tanárok is, hogy egyre több felkészületlen gyerkőc megy.

2010. nov. 26. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!