Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Most akkor megéri anglisztikár...

Most akkor megéri anglisztikára menni vagy sem? (csak mert mindenki mást mond)

Figyelt kérdés
Az angoltanárom azt javasolja, hogy menjek anglisztikára, mert értéke van ennek a diplomának. Másoktól azt hallottam, hogy semmire sem jó, felesleges diploma, mert sok embernek van. Ajánlanátok az anglisztikát? Főleg azok válaszát várom, akik már végeztek anglisztikán! Az emelt szintű érettésgi alap, ezt tudom, de bele is számítják azt a plusz 40 pontot az emelt szintért?! Mert olyat is hallottam, hogy nem.. Van középszintű nyelvvizsgám, amit tudom, hogy nem számítanak be. Ha külföndön szeretnék majd dolgozni, akkor az anglisztikának tényleg semmi rétéke? Mellette szeretnék egy OKJ-s képzést is. Anglisztika mellé mi való? Köszi a válaszokat!
2010. nov. 25. 15:37
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!