Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Biológia v. kémia emelt...

Biológia v. kémia emelt szintű érettségi?

Figyelt kérdés
orvosira szeretnék jelentkezni magyarországra, de szlovákiai vagyok és magyarországon akarok érettségizni v. biológiából v. kémiából. érdekelne h az ottani érettségik mikor vannak, v ha esetleg a jelentkezésről tudnátok nekem mondani valamit. ti mien könyveket tudtok amiből jól fel tudnék készülni?
2010. nov. 16. 22:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Kémia: mozaikos könyvek (9., 10., 11-12. érettségire készítő), Villányi: Kémia a kétszintű érettségire.
2010. nov. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

a kémia május 13-án, biológia 12.-én lesz. szóbelik meg június elején. jelentkezni rájuk február elejéig lehet. de nem tudom miért nekem kellett beírni ezt a keresőbe...

én érettségiztem 2 éve mindkettőből, de csak közép szinten (vegyészmérnökire járok). kémiából felkészüléshez "ötösöm lesz kémiából" és az "ezt kellene tudnod kémiából" című könyveket ajánlom. szóbelin van kifejtős témakör és elvégezendő kísérlet. de feltételezem ez ez szlovákiában is így van.

biológiából is szóbelin kifejtős + labor, de a labort ha akarod kiválthatod egy projekt munkával. legalábbis közép szinten ki lehetett.

2010. nov. 17. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!