Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lányok, ti miért jelentkeztek...

Lányok, ti miért jelentkeztek épitömérnöknek?

Figyelt kérdés
oké, értem, hogy a kislányok neves épitészek szeretnének lenni, aztán jelentkezéskor bejelölik az épitö szakot is, arra az esetre, ha az épitész nem jön össze, de elmondom, hogy az épitö szakma leginkább a gépésszel rokon és véletlenül sem az épitésszel, tehát emiatt a hülye elnevezések miatt van tele az épitö szak lányokkal, a gépészen meg sosincs senki.
2010. nov. 11. 16:32
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

- Gimiben matek-fizikás voltam és szerettem

- Érdekelt az építészet

- Utánanéztem mit tanítanak, az is érdekelt

- Szakirányok => hídépítő

- Én az építészt be sem jelöltem, az annyira nem mozgatott meg, hogy 10000 oldalas építészeti stílustörténetet tanuljak vagy micsinálnak ott. Mindig azt láttam, hogy úton-útfélen rajzolnak, a kolijukban viszont normális hely sem volt már egy A3-as lapnak se. Egyébként a gimiből a "divatos" puncik odamentek, aztán már az első matekon-statikán sírtak.

(- Drönk :D)


25L

2010. nov. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
hát igen, nem elég, hogy nincs a vásárhelyibe egy normális asztal se, de már meghaltak 2-en vásárhelyi parti közben.drönkbe meg sose merek lemenni, mert mutlkor is egy tag az egyik sörpadon verte a faszát, aztán mindenki ott röhögött rajta.
2010. nov. 11. 17:01
 13/20 anonim ***** válasza:

Ilyen faszmutogatók vannak minden koliban, laktam máshol is és hát ott se volt jobb a helyzet, bár az tény, hogy a Drönk környékén ultra-részeg emberek szoktak lenni. :)


Az a múltkor kiesett ember engem is sokkolt, látásból ismertem is, bár már nem lakom a koliban.

2010. nov. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
50%
most szeretnél nőket gépészre vagy mi fáj???
2010. nov. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%
sok reál szakos ismerősöm van akiknek a helyesírása nem volt valami remek és nem szakértők irodalmi témákban, de az ő erősségük nyilván nem ebben van. Az én szememben többet ér egy mérnökdiploma mint egy bölcsész. A mérnöki szakok pedig inkább fiúknak való, mintsem lányoknak.
2010. nov. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Képzeld el, kérdező, VANNAK olyanok, akik TUDJÁK, hogy MIT TAKAR az a szak, ahová jelentkeztek, és ahová felvételt nyertek.

(Viszont azt sokan nem tudják, hogy mit takar a nemzetközi tanulmányok szak. Csak bejelölik, mert az milyen divatos.)


Gyere össze, randizz valakivel, ne itt nyavalyogjál!

2010. nov. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

tegnapelőtt 19:02

Nem kell bölcsésznek lenni, hogy valaki helyesen írjon. Az, hogy valaki mérnök vagy annak tanul, nem jelent felmentést a helyesírás alól.


Engem nem érdekel ez az egész dolog, sőt a kérdező helyesírása sem csak erre válaszoltam, megyek, csá.

2010. nov. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Szia!

Én gépészmérnök tanulok és lány vagyok. Tisztában voltam azzal, hogy mekkora melót jelent és, hogy 40 oldalas jegyzőkönyveket kell írogatni. Ezért jöttem ide, mert ezt érdekelt. Építőnek is azért megy valaki, mert ez érdekli.

Amúgy vagyunk még egy páran lányuk és köszönjük az érdeklődést, jól boldogulunk. :)

2010. nov. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Figyelj én építős vagyok, de nem érzem annyira gépészesnek.

A drönköt meg az egész vásárhelyi kolit hagyjuk, úgy hányinger ahogy van :)

2011. jan. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Én építős vagyok és mindig is az akartam lenni! Sosem jutott eszembe bejelölni az építész szakot és ne aggódj, mi is lenézzük a karon a lecsúszott építészeket...;)


Köcsög.

2012. nov. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!