Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Akik jelentkeztek főiskolára/e...

Akik jelentkeztek főiskolára/egyetemre már megkapták a regisztrációs csomagot?

Figyelt kérdés

Hátrányos helyzetű vagyok és még május 11-én küldött az Oktatási Hivatal egy e-mailt, amiben ez állt:


"Kedves Jelentkező!


Az Oktatási Hivatal megkezdte a 2011. évi általános felsőoktatási eljárás jelentkezői részére az ún. regisztrációs csomag kipostázását.


Tájékoztatjuk, hogy az Ön regisztrációs csomagja még nem került postázásra a hosszabb feldolgozási idő miatt. Ennek oka, hogy Ön

- a jelentkezéskor hátrányos, illetve halmozottan hátrányos helyzetére tekintettel felvételi eljárási díjkedvezményre vonatkozó kérelmet nyújtott be, melynek bírálata folyamatban van és/vagy

- közismereti tanárképzésre jelentkezett, melynek intézményi ellenőrzése és korrekciója zajlik.


Az Ön regisztrációs csomagját előreláthatóan június első napjaiban fogjuk kipostázni, addig szíves türelmét kérjük. Ezért amennyiben a sajtóból mégis úgy értesül, hogy a regisztrációs csomag már kiküldésre került, kérjük, azt a saját jelentkezésére nézve a fentiek szerint várja......"


A levélben azt írják hogy az én regisztrációs csomagomat június első napjaiban fogják kipostázni,de már lassan július lesz. Ilyenkor be kellene telefonálnom az Oktatási Hivatalhoz és szólnom kéne hogy még nem kaptam meg vagy várjak még egy kicsit?


2011. jún. 19. 16:38
 1/3 anonim ***** válasza:
55%
ha nem vagy hátrányos helyzetű akkor hívd fel. ha hátrányos vagy akkor majd júli elején kapod meg.
2011. jún. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ugyan ebben a helyzetben vagyok és még én se kaptam, ismerősöm se, és már kezdek félni hogy mi lesz.. viszont egyik tanárom azt mondta ne izguljak. Hát..

:D

2011. jún. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Már be akartam telefonálni tegnap,gondoltam várok még egy napot és ma reggel küldték!
2011. jún. 23. 15:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!