Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lányok, ti miért jelentkeztek...

Lányok, ti miért jelentkeztek épitömérnöknek?

Figyelt kérdés
oké, értem, hogy a kislányok neves épitészek szeretnének lenni, aztán jelentkezéskor bejelölik az épitö szakot is, arra az esetre, ha az épitész nem jön össze, de elmondom, hogy az épitö szakma leginkább a gépésszel rokon és véletlenül sem az épitésszel, tehát emiatt a hülye elnevezések miatt van tele az épitö szak lányokkal, a gépészen meg sosincs senki.
2010. nov. 11. 16:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Igen, pont emiatt van tele lányokkal csak és kizárólag, nem pedig azért mert a felük komolyan is gondolja ezt a szakmát.

Nőt nem érdekelhet a gépészet?

2010. nov. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
86%

Tisztában vannak vele, hogy mit jelölnek be.

Vicces, hogy ennyire lenézed a nőket, pedig a helyesírásod csapnivaló.


24/F

2010. nov. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem bírnak a csajok?
2010. nov. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
16%
én azért mert szeretek a munkásokal sexelni
2010. nov. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

jelentkezéskor nem sokan tudják, hogy pontosan mit is fognak tanulni, de 10000000, hogy az épitö-épitész szohasonlóság miatt van sok nő épitön, és gépészen meg senki, mert ha éppen tudnák, hogy mi a tananyag, akkor lenne sok olyan nö, aki inkább a gépészt választaná.


na csak ennyi.amugy van barátnöm.

2010. nov. 11. 16:44
 6/20 anonim ***** válasza:
60%
Elég szégyen, ha téged felvettek bármilyen felsőoktatási intézménybe-ilyen fogalmazási és helyesírási hibákkal.
2010. nov. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
55%

Ki kérdezte, hogy van e barátnőd?

Ha meg, akkor rajta, irány szexelni egy jót!

2010. nov. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

irigyled?


járnál te is, igaz?


egyébként meg NEM érdekel a fogalmazásom, az irásom! 40-50 oldalas tervdokumentáciokat kell csinálni, mindig le tudom adni idöben, és önállóan meg tudom csinálni a feladatokat, mégse nyávognak, hogy hülyeségeket irok.

2010. nov. 11. 16:47
 9/20 anonim ***** válasza:
75%
Gratulálok, jó stílusod van (Y) , elég hülye lehetsz, komolyan!! Amúgy mondatot nagy kezdőbetűvel írunk, és a "csinál" szót igyekszünk mellőzni a szótárunkból.
2010. nov. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
magasrol leyxzarom
2010. nov. 11. 16:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!