Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik szak lenne jobb egy...

Melyik szak lenne jobb egy éttermlánc vezetéséhez?

Figyelt kérdés

Kereskedelem és marketing vagy

Turizmus és vendéglátás (nem vagyok jó matekból)


tegnap 21:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Turizmus és vendéglátás, szerintem, de talán egyikkel se lősz mellé nagyon. Vagy valamilyen menedzser szakot tudok elképzelni. Szerintem egyik ilyen szakon sem pusztulsz bele a matekba, nyilván a gazdasági jelleg miatt valamennyit tanítanak, analízist, lineáris algebrát, de magán a közgázon se olyan durvák ezek, mint egy természettudományos vagy mérnöki szakon, hát még egy turizmus szakon akkor... Nekem mindkettő kicsit büfé jellegűnek tűnik, nem azért, mert Mekiben dolgozol velük éttermi munkatársként, hanem a teljesíthetőségüket nem gondolom túl nagy kihívásnak, és manapság mindenki ilyeneket végez.
tegnap 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!