Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Zenei alapképzés után lehet...

Zenei alapképzés után lehet munkát találni vagy csak ha mesterképzésre megy az ember?

Figyelt kérdés

Zeneelméleti alapképzést szeretnék tanulni, és az lenne a kérdésem, hogy mennyire muszáj ezután mesterszakra jelentkezni? Feltétlen kell vagy alapképzéssel is lehet dolgozni? (Mert ha kell, én egy szakirányú továbbképzésen is gondolkodtam, de feleslegesen nem megyek)


Rengeteg egyetemnek utána olvastam ám, és a szavakat külön-külön értem, de egyben nem tudom összerakni a mondatokat... Nem azért mert hülye vagyok, hanem mert fiatal és sosem tanították, hogyan kéne értelmezni :/



ma 14:44
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!