Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tervezőgrafika osztatlan vagy...

Tervezőgrafika osztatlan vagy Informatikus könyvtáros BA?

Figyelt kérdés

Ez a 2 szak az,ami érdekel és amiben el tudnám képzelni magam.

Megélhetés szempontjából melyik a reálisabb? Melyik az amivel jól lehet keresni?

Nagyon introvertált vagyok ezért másban nem nagyon tudnám elképzelni magam, illetve ez a 2 terület érdekelt mindig is.

A grafikánál az is aggaszt hogy mire elvégezném, 30-on felül lennék, mert 5 éves a képzés és nappali. (24 vagyok de csak 2 év múlva tudnám elkezdeni legjobb esetben)

A könyvtáros szak 3 éves, az még talán nem olyan vészes.

Viszont minél piacképesebb végzettséget szeretnék, amellyel egy nyugodt, biztonságos életem lesz anyagilag és ahol nyugodt munkakörülmények között tudnék dolgozni. (Nagyon csendes típus vagyok = introvertált személyiség)

Valaki tudna egy véleménnyel segíteni?

Köszönöm előre is!

24L



aug. 4. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem egyik sem az igazi, de a tervezőgrafikával lehet szerintem jobban megélni.
aug. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Az a baj hogy nem tudom, hogy introvertáltként miben tudnék kiteljesedni ezen feltételek mellett. (Anyagi biztonság, nyugodt munkakörülmény.)

Valami nyugodt szakterület kellene de nem találtam eddig.

Kedves válaszoló,esetleg valami tipped lenne? Én kifogytam az ötletekből.

Köszönöm előre is a válaszod!

aug. 4. 22:10
 3/4 anonim ***** válasza:
87%

#2: Tanuld az, amit szeretnél.

Aztán menj el egy olyan munkahelyre dolgozni, ahol sok a home office.

aug. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
aug. 4. 22:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!