Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szoftverfejlesztő és -tesztelő...

Szoftverfejlesztő és -tesztelő technikum megéri?

Figyelt kérdés

Idén szeptemberben kezdtem érettségi utáni felnőttképzésben.

Eddig tetszik a képzés, de folyamatosan figyelem a különböző álláshirdető portálokat és úgy érzem, ha végzem nem lesz semmi esélyem elhelyezkedni és ez nagyon elkeserített engem. A következő évben lesz duális 2 nap suli 3 nap munka, ami gondolom valamennyit segít az elhelyezkedésben. Jelenleg nem tudom hogy szeretnék-e ezután még egyetemre menni, ugyanis úgy már 24 éves lennék a diploma után.

Kíváncsi lennék azokra akik sikeresen elhelyezkedtek technikum után. És mindenki más véleményre hogy milyen esélyeim lesznek! Illetve Baranya-Tolna vármegyére is (Eddig azt vettem észre hogy nem olyan technikum barát)?.



ma 20:19
 1/1 anonim válasza:
Érdekel a programozás? Könnyen rá tudod magad venni hogy a napi 6-8 óra mellet még otthon 4 órát programozz kíváncsiságból? Ha igen akkor könnyen találni fogsz munkát.
ma 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!