Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egy gyorstalpalóval is lehet...

Egy gyorstalpalóval is lehet sikereket elérni?

Figyelt kérdés

3 hónapos szakmát végeztem. Hosszabbat nem találtam. Tudom hogy ez kB semmi. Így utólag belegondolva lehet hiba volt elvégezni, mert elég drága volt ahhoz képest hogy nem lettem sokkal okosabb, de a bizonyítvány meglett.

Boltvezetőt végeztem. Sokat dolgoztam kereskedelemben eladóként, és ebből szerettem volna feljebb fejlődni, ezért csináltam meg.



tegnap 19:27
 1/2 anonim ***** válasza:

8 általánossal is lehet sikereket elérni. Ez nem tanulság kérdése feltétlenül. Ismerek olyat akinek 8 általánossal több cége van, és 20 milliós autója, és versenysportoló.

És mielőtt jönne az, hogy ,,megszólalt a tanulatlan paraszt"...Én is egyetemre járok, és 4 szakmám is van.

ma 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tanultság*
ma 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!