Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit tanuljak, ha egyébként...

Mit tanuljak, ha egyébként szívesen tanulnék, de az egyetemi szint már magas nekem?

Figyelt kérdés
Lényegében ami közérthető, középiskolai szintű, könnyen megtanulom. Egyetemre járok, történelem-földrajz tanárszakra, második évben, de már most érzem, hogy nem fog menni, az első év se ment zökkenőmentesen, sokszor azt se tudom, hogy hol vagyok, amikor bent ülök egy előadáson, a vizsgáim se tudom, hogyan jöttek össze, amiből összejött. Kicsit magas ez nekem, úgy érzem, s valami olyat keresnék, ami azért befogadható.
szept. 16. 17:25
 1/1 A kérdező kommentje:
Az is lehet, hogy műszaki beállítottsággal nem full humán irányba kellett volna mennem. Micsoda felfedezés...
szept. 16. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!