Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogy is működik pontosan a...

Hogy is működik pontosan a felvételi pontszámítás?

Figyelt kérdés
Tehát arra gondolok, hogy én töriből emeltet szeretnék, az ugyebár 40 plusz pont. A suli, ahova mennék, azt írja hogy "kettőt kell választani". Tehát én csak akkor kapom meg a 40 pluszpontot ha a töri az egyik? Ha mondjuk az angol meg a magyar a legjobb, és azt a kettőt nézik, akkor ugrott a plusz 40 pont? Nem igazán értem, megköszönném ha valaki elmagyarázná.
2010. nov. 3. 11:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyilván csak akkor kapod meg az emelt érettségiért járó többletpontot, ha az a tárgy a két felvételi tárgy közül az egyik. Ha két szinten is van eredményed, csak akkor jár, ha a százaléknál az emelt százalékát számítod.
2010. nov. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyilván ha az angolt és a magyart számolják, akkor nem kapsz az emeltért pontot.
2010. nov. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
osztályfőnöködnek ez a munkája, hogy elmagyarázza neked. egyébként közel sem olyan bonyolult csak leírni nagyon fárasztó. ráadásul naponta 10en kérdezik ezt meg...
2010. nov. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hűha, bocsánat hogy kérdezni mertem egy oldalon, ami arra van, hogy kérdezzenek.

Egyébként köszönöm a válaszokat, egyelőre csak érdeklődtem, hogy tudatában legyek a dolgoknak.

2010. nov. 3. 19:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!