Van, aki még nem kapott hivatalos levelet az egyetemről, ahova felvették?

Figyelt kérdés
ELTE-re nyertem felvételt, az SMS meg is érkezett aznap este, amikor kihirdették a ponthatárokat, viszont e-mailt azóta sem kaptam a sulitól, ami miatt kicsit kezdek aggódni...holnap augusztus

júl. 31. 14:36
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Szintén ELTE, én sem kaptam e-mailt, én nem aggódok emiatt. Többezer új hallgatót vettek fel, eltart egy ideig amég kiértesítenek. Plusz a beiratkozás általában augusztus legvégén szokott lenni, felesleges aggódni.
júl. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Holnap augusztus, és? A mai napot hol látod határidőnek?
júl. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nyugiiii 🙂 Még csak "most" lettek hivatalosak a ponthatárok, a posta meg a szomszéd utcába is napokig viszi a levelet. Türelem.
júl. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#3 emailben kapjuk meg...
júl. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4., oké, boomer vagyok, ebben igazad van 😃, de ilyen szempontból tökmindegy, hogy papír vagy mail. Valószínűleg nem kell már tovább várni néhány napnál.
júl. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#5 hát köszi, csak így nem lehet tervezni, meg idegeskedek emiatt is.
júl. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

Írtak HÖK-ösök több kari facebook csoportba is, hogy az elrontott pontszámítások miatt és a sok fellebezés miatt csúsznak a köszöntő e-mailek. Így meghosszabbították a kollégiumi jelentkezéseket is aug. 9-ig. Nyugi, mindennel időben lesztek.

Ha pedig a kollégiumhoz 9-ig nem sikerül beszereznetek minden papírt akkor sincsen para. Akkor akár üresen is beküldhetitek a jelentkezés annyi a lényeg, hogy beérkezzen. Aztán 13.-áig mindent lehet pótolni.

aug. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igazából én a beiratkozás miatt aggódok, hogy pontosan mi is szükséges hozzá...
aug. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!