Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nektek megérkezett már a...

Nektek megérkezett már a hivatalos értesítő az egyetemről?

Figyelt kérdés

Oktatási Hivataltól sem az egyetemtől nem kaptam még meg, és nem igazán értem.

Nem hivatalosat csütörtökön már kaptam SMS formájában természetesen, hogy elértem/meghaladtam a szükséges ponthatárt.

Kívancsi vagyok másnak esetleg megérkezett -e már.



2014. júl. 27. 15:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nekem sem jött még meg, augusztus 4-ig mindenkinek kiküldik a levelet, fent van az eduline-on is, ne aggódj! :)
2014. júl. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Csütörtökön hirdették ki a ponthatárokat, azóta 1, azaz egy munkanap volt. Te sem várhatod, hogy más hétvégén dolgozzon, augusztus 4. pedig még több, mint egy hét...
2014. júl. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Első, nagyon szépen köszönöm a választ!:)


Utolsónak csak annyit, hogy már vártam a kioktató stílusú szemrehányó kötekedést, a segítség adás jószívűségből jövő lehetőség, nem kötelesség ezen az oldalon és a való életben egyaránt :). Ez legyen a legnagyobb bűnöm, hogy elfeletkeztem a munkanapok beosztásáról :).( az adminisztráció interneten keresztűl valóban egy rendkívül megerőltető fizikai munka..dehát mit tudhatok róla, hiszen a szüleim nem szellemi munkások egésznapos ücsörgéssel..)

2014. júl. 27. 16:14
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
Ha lehet majd az egyetemen is reklámozd, hogy aki ülve dolgozik az csak ücsörög.
2014. júl. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%

Nem kötekedés volt, hanem tájékoztatás. Az pedig, hogy milyen stílusban íródott a válaszom, nem tudhatod, mert annyiféleképp olvashatod, ahányképp csak szeretnéd.

Elég lett volna egy "köszi"-t benyögnöd, csak magadat minősíted.

2014. júl. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nehéz feldolgozni az igazságot, részvétem :(.

Akinek szövegértelmezési problémái vannak, az a saját problémája. Nagyon unom már, hogy egy rohadt kérdés miatt folyton harcolnom kell az életunt, megkeseredett, arc nélküli egyénekkel, akiknek a legfőbb szórakozása a kioktatás, kötekedés a kérdező féllel szemben! Remélem a való életben is kiállnak a nemes célokért, de erről mást mond a megérzésem...

Borzasztó szánalmas!:((

Úgy bizony, egy bélsaras e-mail elküldése a 21.században nem olyan megeröltető munka. Tudod kicsikém nekem mindkét téren van munkatapasztalatom, bizony a seggén ül és unalmában netezik egész nap míg a másik megszakad a fáradságtól! Aki beteges módon félreértelmezi az a saját szerencsétlen bizonyítványa , de a gyenge elméjű, zseninek született, hibátlan kedves válaszolónak óriási egóval ,megpróbálom elmagyarázni: egy büdös szóval sem írtam a jegyzetet író egyetemistákról de mivel te sem fogtad fel a kérdésemet így én is kitérőt tettem a válaszomban, de az életben ért kudarcok okozta flusztrációd ne rajtam töltsd már ki légyszíves!:)

Ez meg téged minősít kedves unatkozó arc nélküli okoskodó barátom!:)

2014. júl. 27. 16:58
 7/13 anonim ***** válasza:

A választ megkaptad, csak az állítólagos stílusom nem tetszett. Innentől nem az én problémám.

Ezzel kívánok Neked szép napot és csodás egyetemi éveket!

2014. júl. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerinted egy e-mailt kell kiküldeniük? Most komolyan...
2014. júl. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
93%
Ha az egyetem is ezt a stílust követed, nem sokáig leszel hallgató... :)
2014. júl. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem fognak e-mailt küldeni. Ahogyan azt többen is írták augusztus 4-ig fognak küldeni egy hivatalos "paksamétát" a tudnivalókról postai levél formájában.
2014. júl. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!