Egyetemen szakváltás?

Figyelt kérdés

Felvettek mernokinformatikusnak a miskolci egyetemre.

De én a debreceni egyetemre jelentkeztem első helyen programtervező informatikusnak.


A kérdésem az lenne hogy év közben vagy fel evkor át lehet menni programtervező info ra, és másik egyetemre?

Gondolom az első szemeszterekben ugyanazt tanulja a mérnök info is mint a prog info.


júl. 24. 21:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Meg lehet próbálni, de vért fogsz izzadni a fizikával, ha tényleg annyira nem megy, mert már 1.félévben is jelentős mennyiségű lesz.
júl. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Igazabol én szakmát tanultam, majd utána mentem érettségizni.

Így fizikát nem kellett tanulnom, szó szerint semmit.

Milyen szintű fizika van 1. Évben mérnök infon?

júl. 27. 23:18
 13/16 anonim ***** válasza:
Nézd meg a tantervet. Ha a googleba beírod a tárgyak nevét, fel fog dobni előadásokból pdf-eket is, láthatod mi az anyag. De azért van belőle rendesen.
júl. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Nulladik ZH is van fizikából?

Vagy zh előtt azért adnak le fizikai tananyagot , és utána lesz dolgozat?


Mert ha van dolgozat előtt tananyag, és jól el magyarázzák, akkor most nulla fizika tudással lehet hogy érdemes neki vágni.

júl. 27. 23:37
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem a nulláról kezdik és egy pillanatig se hidd azt, hogy lassú tempóban.
júl. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Megnéztem a miskolci egyetem tantervét.


Második félévben lesz fizika először.


A kovetkezo tananyagokbol, link:

[link]


Addig van idom átvenni.

júl. 28. 11:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!