Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogy/miből van nektek ennyi...

Hogy/miből van nektek ennyi pontotok?

Figyelt kérdés

Csak, hogy megértsem mert nekem nem ál össze, hogy hogyan lehet az, hogy valaki irkálja, hogy 470 és 480 pontja van...


Én minden kimaxoltam, amit csak tudtam...az utolsó 2 évben kitűnő voltam...az érettségim is mindegyik 90% fölé nyúl és van egy B2 komplex nyelvvizsgám is...+2 emeltet csináltam.


Így van nekem 408 pontom...Most ezek az emberek valami zsebbe nyúlós képzést végeztek el és erre verik itt a mellüket vagy ez most mi?


Én számolom rosszul a pontjaimat és a felvin a pontszámító kalkulátorba az intézményi pontoknál nekem kell hozzá adnom a két emeltért járó többletpontot is?



júl. 17. 19:25
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
#10 de te hova jelentkeztél? Mert az sem mindegy
júl. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

Szóval: 11. és 12.-k évem a választott tárgyakkal együtt (angol, biológia) végig 5


Érettségi:

Magyar/irodalom: 98%

Történekem: 96%

Matematika: 93%

Angol (emelt): 94%

Biológia (emelt): 92%


van egy B2 komplex nyelvvizsgám, ami megjelölt intézményeknél:

KRE-28 pont

PE-23 pont

PPKE-30 pont


Pszichológiát jelöltem be mind a 3 egyetemen.

júl. 17. 21:45
 13/26 A kérdező kommentje:
*PE-25 pont
júl. 17. 21:46
 14/26 anonim ***** válasza:
89%
Valamit elszámolsz, nekem ezekkel az eredményekkel 481 pont jött ki...
júl. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, neked is ajánlom figyelmedbe ezt:

[link]

júl. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul számolsz valamit, nekem pl egy 97%-os és egy 94%-os emelt duplázásával van annyi pontom (mivel nem most érettségiztem, nálam ez a módszer a befutó), de neked is hasonlóan 90% feletti eredményeid lettek, és az angol meg a biosz emeltet mindenhova elfogadják, szóval ezzel kimaxolod a pluszpontokat és a nyelvvizsga már itt nem nagyon számít.
júl. 18. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
júl. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
0%
490 pontom van.. FOSZ-on 5-ös oklevelet szereztem, ami 390 pont + 50 intézményi pontnak számít, és + 50 pontom van, mert rendelkezem OKJ-s bizonyítvánnyal is! Akinek sok pontja van, az valószínűleg tapasztaltabb, tanultabb és többet tett le az asztalra egy érettséginél..
júl. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

Tanult emberünk csak egy jó érettségivel meg tudta volna spórolni magának azt a 2 évet.


Jelenleg több tudás van a hátad mögött, de ha elvégzed az alapképzést, akkor már nem tudsz többet felmutatni, csak azt a -2 évet az életedből, amit megspórolhattál volna egy jó érettségivel, így a mostani fene nagy tapasztalatod és előnyöd el fog illeni.


A legjobban az utolsó mondat zavar, mert míg magadat felemeled ezzel a mondattal a lapján, addig a lelki szemeim előtt látom, hogy tanult emberünk, mikor kellett volna nem tanult eleget.


1. A tapasztalatot nem értékelik itt

2. “Tanultabb” de mikor kellett volna ezt nem történt meg.

3. Én nem dobálóznék ezek után a “többet tettem le az asztalra” dologgal.


+Az viszont alap szerintem, hogy az embernek legyen nyelvvizsgája…

Szerintem az a legfontosabb az életben, ha valaki nyelveket beszél…


Remélem ezt csak véletlenen hagytad ki a repertoárodból, amíg órákat zengtél magadról, mert a munkaerőpiacon ezzel is csak kevesebb leszel…


Nem mellesleg, az érzés hogy így bárhol meg tudod értetni magadat ,az felbecsülhetetlen.

júl. 18. 09:47
 20/26 anonim ***** válasza:
80%
19, nem való neked a pszichológia, hogy így beszélsz másokkal, másokról...
júl. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!