Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogy/miből van nektek ennyi...

Hogy/miből van nektek ennyi pontotok?

Figyelt kérdés

Csak, hogy megértsem mert nekem nem ál össze, hogy hogyan lehet az, hogy valaki irkálja, hogy 470 és 480 pontja van...


Én minden kimaxoltam, amit csak tudtam...az utolsó 2 évben kitűnő voltam...az érettségim is mindegyik 90% fölé nyúl és van egy B2 komplex nyelvvizsgám is...+2 emeltet csináltam.


Így van nekem 408 pontom...Most ezek az emberek valami zsebbe nyúlós képzést végeztek el és erre verik itt a mellüket vagy ez most mi?


Én számolom rosszul a pontjaimat és a felvin a pontszámító kalkulátorba az intézményi pontoknál nekem kell hozzá adnom a két emeltért járó többletpontot is?



júl. 17. 19:25
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

A kalkulátor kiszámolja neked, az intézményi pontokat magadnak kell bejelölnöd ott mennyid van.

De így nehéz megmondani. Milyen szakra jelentkeztél?

júl. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
86%
Azt meg hogy itt mit írnak, szerintem ne vedd készpénznek, mert egy anonim oldal, ahol mindenki azt állít amit akar.
júl. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
88%
Azt a fontos tényezőt azért ne hagyd ki milyenek lettek az emeltjeid.
júl. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Pszichológia


Azzal már sajnos tisztában voltam nemiképp, hogy nem én számolom rosszúl...csak reménykedtem benne, hogy azért mégis... úgy tünt fel, hogy egyszerűen a pontokat bent hagytam és kicseréltem az emeltet közepesre és így is változott a pont...

júl. 17. 19:34
 5/26 A kérdező kommentje:
Az emeltek is 90% fölött vannak
júl. 17. 19:35
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég érdekes.
júl. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Persze intézményenként változó 1-2 ponttal a nyelvvizsga miatt, de összességében ennyi 411, 408, 406...
júl. 17. 19:51
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kaptad meg a maximum többletpontot, mert gondolom az emelt érettségiért kaptál 50-et a B2-es nyelvviszgáért pedig 30-35 körül. Tehát itt kapásból elestél 15-20 ponttól. De így sem igazán jön ki a matek, ugyhogy passz.
júl. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Felvin mit ír ki a hivatalos pontoknál?
júl. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Írd le pontosan hogy milyen tárgyakból emelteztél, hány % lett az érettségid és mely szakokat jelöltél be, mert valami nem kerek, túl kevés a pontod.


Nekem úgy lett 452 pontom hogy nem is 90% feletti az emelt érettségim (csak 87)

júl. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!