Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hi! 11.-es vagyok(Biológia,Fiz...

Hi! 11.-es vagyok(Biológia,Fizika fakt) az álmom,hogy sebész legyek,bár tudom sok minden történhet. Az alábbi egyetemekhez lenne kérdésem,ha jól tudom,az országban csak 4 orvosi Egyetem van. -Debreceni Egyetem -Miskolci Egyetem -Pécsi tudományegy?

Figyelt kérdés

*etem

-Semmelweis Egyetem.

Nem akarok közönséges lenni,de melyik Egyetemre a legnehezebb bekerülni ,Ill. a "könnyebb".

Azt hallottam,hogy a Debreceni Egyetem felvétele 400+pontól kezdődik ( nem biztos,valahol hallottam).

Válaszaitokat köszönöm,sziasztok,szép napot!👊🙂


júl. 16. 15:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Mindegyik orvosi 400 felett kezdődik. Nézd meg az előző évi ponthatárokat. A Sotera a legnehezebb bekerülni
júl. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
69%
Ilyen kompetenciával, hogy a felvi.hu-t sem vagy képes használni és megnézni a korábbi évek felvételi ponthatár listáját te soha az életben nem leszel sebész.
júl. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
#2,néztem,köszönöm a válaszod.
júl. 16. 16:30
 4/16 anonim ***** válasza:
21%
Ha még annak se sikerült utánanézni, hogy melyik egyetemeken van általános orvos képzés, akkor inkább keress valami szakmát. Mondjuk menj fodrásznak vagy kozmetikusnak, az a te szinted.
júl. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%

Miskolci egyetem

Xd:)

júl. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Emberek,utánna néztem!

Valóban,nagyom rosszul fogalmaztam,ez tény. Államilag támogatot,és Önköltségest is megnéztem. Ponthatárokat, kalkulátort is. Gondoltam megkérdezném, a véleményeket,ennyi.

júl. 16. 19:27
 7/16 A kérdező kommentje:
*n
júl. 16. 19:28
 8/16 anonim ***** válasza:
82%

Utána 1 n. "Támogatot" 2 t.

Előbb helyesírni tanulj meg.

júl. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Gyorsan irtam, de mindegy.

Köszi szépen.

júl. 16. 19:43
 10/16 anonim ***** válasza:
42%
A Miskolci Egyetemen a legjobb az ÁOK, mindenképp oda jelentkezz. Nem könnyű bekerülni, felvin is elég nehéz megtalálni, mert a legtehetségesebb diákoknak tartogatják a helyeket, de ha sikerül a felvételi, akkor jó esélyed van akár a Nobel-díjra is. Sok sikert! 🙃
júl. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!